Bayanlara Özel


Bayanlara özel alanımız 3000 m² olup bunun 2000 m²'si açık alandan 1000 m²'si ise kapalı alandan oluşmaktadır.

"Türk Hamamı"

Tesisimiz bünyesinde bulunan hamam hizmetleri, bay ve bayan ayrı olmak üzere siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyarız.


"Sauna"

Tesisimiz bünyesinde bulunan sauna hizmetleri, bay ve bayan ayrı saatler olmak üzere siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyarız.


"Buhar Odası"

Tesisimiz bünyesinde bulunan buhar odasını, bay ve bayan ayrı saatler olmak üzere siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyarız.


"Tuz Odası"

Tesisimiz, siz değerli misafirlerini sağlıklı güzel bir tatil anısı yaşatmak için tesisimizin tuz odalarımıza sizleri davet etmek isteriz. Tuz odaları çoğunlukla solunum rahatsızlıklarını tedavilerinde tercih edilir. Bunlar; KOAH, Sinüzit, Astım, Nefes darlığı, hastalıklarında hastanın rahatlamasını sağlar.


"Relax Odası"

Tesisimiz bünyesinde bulunan relax odasını, bay ve bayan ayrı saatler olmak üzere siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyarız.


"Masaj Odası"

Tesisimiz bünyesinde bulunan masaj odasını, bay ve bayan ayrı saatler olmak üzere siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyarız.


"Cilt Bakım Odası"

Tesisimiz bünyesinde bulunan cilt bakım odasını, bay ve bayan ayrı saatler olmak üzere siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyarız.


"Havuzlar"

Kekova Delux Hotel olarak, Bay ve Bayan ayrı havuzları ile islami değerlere uygun şekilde siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.